Data publikacji: 24.11.2020

Daniel Smętek

Współzałożyciel HelpHero. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Inwestycje oraz MBA na Uniwersytecie Franklin w specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem Międzynarodowym. Z rynkiem finansowym związany od ponad 15 lat. Głównie w firmie doradztwa finansowego Expander. Gdzie w 2005 roku od stanowiska Doradcy został Dyrektorem Regionu Południowego. Na tym stanowisku z dużymi sukcesami pełnił swoje obowiązki przez ponad 6 lat. Ma ogromną wiedzę o kredytach frankowych. Kiedyś pomagał w ich wyborze dziś zarządza zespołem świetnych specjalistów, którzy pomagają w wyborze Kancelarii. Prywatnie pasjonat sportów, nowych technologii i wycieczek w Tatry.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl