Help - Hero Odczarowujemy świat usług prawnych

Kacper Wiedeński

Założyciel i pomysłodawca HelpHero. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zdalnej obsługi Klienta, która wywodzi się z dużego samozaparcia. Lęk przed zamówieniem pizzy pokonał zatrudniając się w Call Center, stąd praca dla takich marek jak Aviva, Comperia, co w późniejszych latach zaowocowało prowadzeniem zespołów sprzedażowych w Akredo, FinAi i Fandla. Prywatnie jest człowiekiem wielu zainteresowań, być może dotrze do celu na rolkach, bo to jeden z jego ulubionych sportów zaraz obok pływania i kalisteniki. Zgodnie z przysłowiem “cudze chwalicie, swego nie znacie” do listy miejsc, które zamierza zwiedzić, dopisać można całą Polskę.

Kacper Wiedeński
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl