Help - Hero Odczarowujemy świat usług prawnych

Piotr Krysiak

Piotr z branżą finansową związany jest od 2004 roku. Przeszedł ścieżkę zawodową od doradcy, przez doradcę klienta zamożnego do dyrektora. Swoje doświadczenie zdobywał w światowym banku Citi Handlowy, a następnie skutecznie zarządzał oddziałem Citi i Alior Bank. Stworzył i zarządzał kilkoma oddziałami w Alior Banku. Doceniany przez pracowników jako szef, darzony zaufaniem wśród klientów jako doradca. Zdobywca wielu nagród za osiągnięcia przekraczające w znacznym stopniu wyznaczone cele. Nagrodzony tytułem Alior Top Manager, laureat nagród w Champions Cup, King’s Cup oraz wielu innych. Prywatnie bardzo lubi spędzać czas z żoną i córkami. Jego pasją jest bieganie i górskie wyprawy. Lubi gotować i poznawać nowe smaki z różnych stron świata. W wolnych chwilach z chęcią sięga po dobrą książkę. Swoją wiedzę, zdobyte umiejętności oraz osobliwości charakteru z powodzeniem wykorzystuje w pomaganiu innym. Pracę w HelpHero traktuje jako misję w wyrównaniu szans każdego klienta w relacjach z bankami.

Piotr Krysiak
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl