Data publikacji: 25.11.2020

Wiesław Iwan

Uczestnik programu MBA dla Finansistów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ukończył studia podyplomowe z zakresu Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami. Posiada także dyplomy na kierunkach Politologii i Nauk Społecznych oraz Zarządzania i Marketingu. Zajmuje się zawodowo finansami od ponad 20 lat. W tym czasie pracował dla czołowych instytucji finansowych i doradczych w Polsce, m.in. Banku Millennium, BRE Banku (mBanku), Banku Pocztowego, Kredyt Banku, BZ WBK, Open Finance. Karierę zawodową zaczynał od stanowiska młodszego doradcy przechodząc przez stanowiska Dyrektorów Oddziałów i Regionu do członka zarządu włącznie. Posiada także doświadczenie z zakresu świadczenia usług doradczych dla branży medycznej i OZE. Sam także jest frankowiczem, działał m.in. w Stowarzyszeniu Stop Bankowemu Bezprawiu. Dołączył do zespołu Help Hero, aby wspierać wiedzą i doświadczeniem osoby, które tak jak on nie zgadzają się na nieuczciwe traktowanie klientów przez sektor bankowy. Prywatnie lubi gotowanie, grę w szachy, wiedzę o geopolityce oraz interesuje się nowymi technologiami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl