Data publikacji: 27.07.2022

Jak otrzymać zwrot prowizji z Kuki? Obniżenie kosztów pożyczki za wcześniejszą spłatę!

Kuki jest bardzo popularną firmą, która umożliwia zaciąganie pożyczek nawet do 15000 zł przez internet. Warto wiedzieć, że spłata przed terminem będzie tu oznaczać możliwość skorzystania ze zwrotu prowizji. Kuki oddaje wtedy pożyczkobiorcy część opłat, które poniósł za cały okres pożyczenia kapitału. Spłata pożyczki przed terminem to mimo wszystko niejedyny warunek, jaki trzeba spełnić. Sprawdź, jak uzyskać zwrot prowizji i obniżyć koszt pożyczki w Kuki!

Spłata pożyczki w Kuki przed terminem zawartym w umowie – dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie?

Kuki to firma pożyczkowa, z której usług można korzystać przez internet. Warto zauważyć, że każda pożyczka da się spłacić przed terminem określonym w umowie. Takie rozwiązanie jest wygodne oraz ma wiele zalet. Przede wszystkim brak konieczności opłacania comiesięcznych rat to największy plus w tym przypadku. Komfort psychiczny oraz wygodniejsze rozporządzanie budżetem zdecydowanie są warte wcześniejszej spłaty – oczywiście, jeżeli finanse na to pozwalają.

Jeśli uda się opłacić wszystkie należności przed terminem, można również skorzystać ze zwrotu prowizji. Każdy pożyczkodawca, taki jak Kuki oferuje taką możliwość. Należy spełnić kilka dodatkowych warunków. Mimo wszystko zwrot prowizji to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o obniżanie kosztów pożyczki. Kwota, jaką można otrzymać, zależy od tego, jak szybko zostanie spłacona ostatnia rata. Im wcześniej, tym wyższy zwrot prowizji.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać zwrot prowizji w Kuki?

Zwrot prowizji można uzyskać dość łatwo. Warunków nie ma wiele. Najważniejsze jest mimo wszystko spłacenie należności dla Kuki przed terminem z umowy pożyczkowej. Oprócz tego ważne będzie kilka dodatkowych kwestii:

  • Kwota pożyczki nie może przekraczać 255 500 zł lub równowartości w innej walucie – Kuki nie oferuje tak wysokich pożyczek, więc to żaden problem
  • Umowa pożyczkowa musi być zawarta przed 18 grudnia 2011 roku
  • Warto posiadać potwierdzenie spłaty ostatniej raty

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, istnieje bardzo duża szansa, że zwrot prowizji zostanie przyznany. Trzeba przygotować odpowiedni wniosek i czekać na odpowiedź.

Jak otrzymać zwrot prowizji w Kuki? Instrukcja krok po kroku

Spełnienie powyższych warunków jest tutaj najważniejsze. Później należy przygotować specjalny wniosek. Warto wiedzieć, że w internecie można znaleźć gotowe szablony, które tylko należy uzupełnić. W przypadku Kuki jest tak, jak u innych pożyczkodawców. Dokument zawsze będzie naprawdę podobny. Co należy zawrzeć we wniosku?

  • Dane osobowe pożyczkobiorcy
  • Adres
  • Numer umowy pożyczkowej z Kuki
  • Żądanie zwrotu prowizji
  • Data spłaty ostatniej należności (może być z potwierdzeniem)
  • Podstawa prawna, czyli art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim i wyrok TSUE C-383/18
  • Numer konta, gdzie ma zostać wysłana gotówka

Te informacje powinny wystarczyć, by wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Dokument należy wysłać na adres firmy pożyczkowej lub banku. W przypadku Kuki można go znaleźć w internecie. Każdy pożyczkodawca musi odpowiedzieć na taki wniosek. Wystarczy poczekać do około 30 dni, po czym powinna pojawić się pozytywna lub negatywna decyzja.

HelpHero – kompleksowa, profesjonalna pomoc w ubieganiu się o zwrot prowizji w Kuki!

Warto wiedzieć, że o zwrot prowizji nie trzeba ubiegać się samemu. HelpHero to Ekspert Pośrednictwa Prawnego, dzięki któremu szanse na pozytywną decyzję mogą kilkukrotnie się zwiększyć. Serwis pomoże w każdym kroku ubiegania się o zwrot prowizji. Możesz w ten sposób otrzymać gotowy wniosek do wysłania, rozwiązać problemy, które się pojawiają czy też po prostu dowiedzieć się o szczegółach prawnych. HelpHero to kompleksowa pomoc – pod każdym względem będzie przydatna. Ubieganie się o zwrot prowizji jest w ten sposób łatwiejsze oraz najczęściej skuteczniejsze, niż samodzielne działanie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl