Odczarowujemy świat usług prawnych

Fundusze inwestycyjne zamknięte aktywów niepublicznych

Fundusze inwestycyjne zamknięte są specjalną formą zbiorowego inwestowania, która od pewnego czasu cieszy się dużą popularnością. Celem jest tutaj nic innego, jak pomnażanie zainwestowanych środków – podobnie jak w przypadku innych rodzajów inwestycji. Niestety, jest też pewien haczyk – szanse na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy są niewielkie, a inwestorzy nie zawsze są tego świadomi.

Fundusze inwestycyjne zamknięte nie zawsze są dobrą formą inwestycji

Choć początkowo fundusze inwestycyjne zamknięte aktywów niepublicznych wydawały się świetnym sposobem na pomnożenie oszczędności, szybko okazało się, że nie jest to prawdą. W wielu przypadkach inwestorzy nie uzyskiwali rzetelnych informacji na temat tego, jak dokładnie wygląda taka forma inwestycji i jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy. Bardzo często inwestorzy byli przekonani, że fundusz zamknięty działa tak samo, jak lokata w banku – pieniądze można wyjąć w dowolnym momencie.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

Fundusze inwestycyjne zamknięte aktywów niepublicznych – jak odzyskać pieniądze?

Wybierz wsparcie Eksperta Pośrednictwa Prawnego

Na szczęście dzisiaj wiemy już, że pieniądze z funduszy inwestycyjnych zamkniętych można odzyskać. Niezbędne jest jednak skorzystanie z odpowiedniego wsparcia prawnego. Konstrukcja prawna funduszy zamkniętych jest niezwykle skomplikowana, podobnie jak cały sposób ich funkcjonowania. Zdarza się, że nawet bardzo doświadczeni inwestorzy mają problem ze zrozumieniem takich funduszy. Na szczęście odpowiedź na wszelkie pytania możesz uzyskać podczas konsultacji z ekspertem HelpHero.

Bezpłatna analiza umowy
Możliwość odzyskania środków finansowych
Pełne wsparcie na każdym etapie
Szansa na szybkie spieniężenie inwestycji
Profesjonalne wsparcie prawne
Brak opłat wstępnych
Dedykowany Ekspert Pośrednictwa Prawnego
Proces w 100% online
Kontakt z Ekspertem

HelpHero – uzyskaj pomoc w odzyskaniu pieniędzy z funduszy inwestycyjnych zamkniętych

HelpHero jest pierwszym w Polsce Ekspertem Pośrednictwa Prawnego specjalizującym się w udzielaniu pomocy prawnej osobom, które zainwestowały w fundusze zamknięte i chcą odzyskać przynajmniej część swoich środków finansowych. Eksperci HelpHero mają szerokie doświadczenie w zakresie takich funduszy zamkniętych aktywów niepublicznych, jak:

  • EPEF FIZ AN – EPEF Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.,

  • EPEF2 FIZ AN – EPEF 2 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.,

  • Retail Parks FIZ AN (fundusze byłego SATURN TFI) – Retail Parks Fund Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych,

  • Golub GetHouse Investment FUND FIZ AN (fundusz byłego Copernicus Capital TFI) – Golub Gethouse Investment Fund Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów

Ponadto, w kwestii dochodzenia roszczeń od depozytariuszy funduszu, HelpHero może być nieocenionym wsparciem w przypadku takich funduszy, jak:

  • Inwestycje Selektywne Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych,

  • Lasy Polskie Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych,

  • Inwestycje Rolne Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych,

  • Vivante Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych,

  • Trigon PROFIT numery XX do XXIV (następnie Lartiq Profit XX do XIV a obecnie LUMEN PROFIT 20-21),

  • fundusze zamknięte dawnego ALTUS TFI SA.

HelpHero – profesjonalna pomoc w ubieganiu się o odzyskanie środków z funduszy zamkniętych

Doświadczenie ekspertów HelpHero może okazać się na wagę złota – w szczególności dla osób, które nie widzą sposobu na odzyskanie środków finansowych z funduszy inwestycyjnych zamkniętych aktywów niepublicznych. Nie czekaj – już dzisiaj dowiedz się, jaką pomoc możesz uzyskać w HelpHero.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl