Bezpłatna analiza umowy kredytowej 
w kilku krokach!

Odpowiedz na kilka prostych pytań na temat swojego kredytu bankowego -  ułatwi to nam analizę prawną Twojej umowy kredytowej.

W wyniku wstępnej analizy 
Twój kredyt ma 80% szans 
na sankcję kredytu darmowego!

  Przejdź dalej

  Podaj dane kontaktowe

  Pozwoli nam to przedstawić pełną 100% bezpłatną analizę prawną umowy kredytowej:

  Wróć
  Dziękujemy za przesłanie formularza.

  Nasz doradca za chwilę się z Państwem skontaktuje.

  Prosimy o przesłanie skanu umowy na adres: skd@helphero.pl

  Odzyskaliśmy dla naszych klientów ponad 50 mln złotych!

  Dziękujemy za zaufanie!

  4.9

  424 opinii z Google

  Pokaż więcej

  Opinie i nagrody – HelpHero

  Logo Logo Logo Logo Logo Logo

  Najczęstsze pytania Klientów:

  Ile to kosztuje?

  Analiza umowy kredytowej jest bezpłatna, następnie wybór konkretnej ścieżki współpracy zależy od sprawy. Po przesłaniu umowy Klient otrzymuje kilka ofert z różnymi kosztami oraz kontakt Eksperta HelpHero który przedstawi warunki oraz odpowie na wszelkie pytania.

  Co na to bank?

  Banki nie uznają dobrowolnie sankcji kredytu darmowego, po złożeniu reklamacji odmawiają zwrotu odsetek, prowizji i wszelkich opłat. Podobnie jest z kredytami frankowymi pomimo że 99% spraw w sądach jest wygrywanych.

  Jakie dokumenty do analizy?

   Potrzebujemy pełny skan umowy kredytowej wraz z wszelkimi aneksami. Przesłanie dodatkowo raportu BIK z bik.pl umożliwi nam sprawdzenie kredytu pod kątem spłacalności oraz czy nie istnieją inne roszczenia wobec banków.

  Czy bank nie wrzuci mnie na czarną listę?

  Sankcja kredytu darmowego jest prawem w ustawie o kredycie konsumenckim. Cały proces odzyskiwania roszczenia opiera się o reklamację w banku a następnie proces sądowy.  Taka praktyka banku który jest pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego byłaby równoznaczna ze stratą licencji bankowej, a na przykładzie frankowiczów nadal są Klientami banku i podpisują umowy na nowe produkty.