Data publikacji: 24.11.2020

Przemysław Grzymała

Założyciel i pomysłodawca HelpHero, posiada dyplom MBA z zarządzania na uczelni PAN oraz z finansów i bankowości na SGGW i SGH. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze szeroko rozumianego digital marketingu. Podczas swojej kariery zawodowej zainwestował w kampanie internetowe kwotę ponad 120 mln złotych, dzięki czemu pozyskał ponad 2 mln Klientów zainteresowanych produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Pracował dla takich marek jak Expander, Aviva, FinAi, Porowneo, Mubi, Link4. Prywatnie pasjonat podróży na koncie ma już 20 państw. Uwielbia nowe technologie i performance marketing.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl