Odczarowujemy świat usług prawnych

Restrukturyzacja dla firm

Restrukturyzacja to rodzaj postępowania sądowego, mający na celu uzdrowienie przedsiębiorstwa i poprawę jego ogólnej sytuacji finansowej poprzez szereg udogodnień, które realizowane są w świetle przepisów z poszanowaniem praw wierzycieli. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zmniejszyć sumę swoich zobowiązań, dbając jednocześnie o interesy zarówno swoje, jak i partnerów biznesowych.

Chcesz zmniejszyć zadłużenie swojej firmy nawet o 50%?

Możesz ubiegać się o restrukturyzację!

Jako przedsiębiorca doskonale wiesz, że kondycja finansowa przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od przychodów. Kiedy zyski nie są wystarczające, firma przestaje prawidłowo funkcjonować, a z czasem może pojawić się problem zadłużenia. Na szczęście restrukturyzacja może być rozwiązaniem – szczególnie w tak trudnych dla przedsiębiorców czasach, kiedy pandemia koronawirusa wywołała bardzo poważny kryzys gospodarczy. Restrukturyzacja może pozwolić na zmniejszenie zobowiązań nawet o 50%!

Analiza wszystkich zobowiązań
Zmniejszamy zadłużenie w bankach
Indywidualny plan restrukturyzacyjny
Proces 100% online (tel, sms, mail)
5 sposobów restrukturyzacji
odblokowanie kont bankowych
Redukcja zadłużenia do 50%
Dedykowany Ekspert Pośrednictwa Prawnego
Ochrona przed wierzycielami nawet w 24h
Plan spłat wydłużony do 10 lat
Kontakt z Ekspertem

Kto może ubiegać się o restrukturyzację dla firm?

Restrukturyzacja jest rozwiązaniem, dostępnym dla większości przedsiębiorców – jednak nie dla wszystkich. Aby ubiegać się o restrukturyzację, powinieneś spełniać jeden z następujących warunków:

– prowadzić działalność gospodarczą,

– prowadzić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółkę akcyjną,

– być wspólnikiem osobowym spółki handlowej, ponoszącym odpowiedzialność bez ograniczeń całym swoim majątkiem za zobowiązania spółki,

– być wspólnikiem spółki partnerskiej.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

Na co możesz liczyć? Wyciągniemy Twoją firmę z kryzysu!

W związku z pandemią COVID-10 wielu przedsiębiorców znalazło się w szczególnie trudnej sytuacji. Ty również należysz do tego grona? Masz możliwość skorzystania z uproszczonej procedury restrukturyzacji, która dostępna jest od czerwca 2020 roku w ramach Tarczy 4.0.

1
redukcja salda zobowiązań od 10 do 80%,
2
obniżenie miesięcznych rat za zobowiązania
3
skuteczna ochrona przeciwegzekucyjna,
4
tylko jedna rata miesięcznie na wszystkich wierzycieli,

Jak działamy?

HelpHero oferuje profesjonalną pomoc podczas całego procesu restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca dobierze najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Jeśli okaże się, że kwalifikujesz się do postępowania restrukturyzacyjnego, złożymy w Twoim imieniu wniosek i zadbamy o wszystkie formalności.

– podpiszemy umowę z licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym,

– otrzymasz plan restrukturyzacyjny od wybranej kancelarii,

– kancelaria opracuje propozycje układowe,

– otrzymasz spis wierzytelności i wszelkich zobowiązań,

– kancelaria przedstawi propozycje układowe do wszystkich wierzycieli.

HelpHero – profesjonalna pomoc w ubieganiu się o restrukturyzację

HelpHero to Ekspert Pośrednictwa Prawnego, które oferuje kompleksową pomoc w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest odczarowanie prawniczego świata. Nie czekaj – skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a czym prędzej rozpoczniemy skuteczne działanie!

Kontakt z doradcą

Opinie naszych klientów

Nie musisz wierzyć nam na słowo

Dagmara Śliwa
Polecam, początkowo byłam sceptyczna, ale dzięki działaniom Help Hero w ciągu miesiąca udało mi się odzyskać znaczną kwotę prowizji bankowej.
Karolina Kregiel
Profesjonalna pomoc ze strony Pana Łukasza, pomógł mi w łatwy i szybki sposób odzyskać część prowizji zalegająca w banku. Super kwota, super współpraca, polecam bardzo.
Katarzyna Starzomska
Szczerze polecam Help Hero. Szczególne podziękowania dla Pana Tomka, za cierpliwość, zaangażowanie, profesjonalizm, pomoc i bardzo miłą obslugę.
Ewa Szwenda
Gorąco polecam tę Firmę! To, co cechuje HelpHero to pełen profesjonalizm, wiedza, sumienność, rzetelność, błyskawiczny kontakt z klientem, gotowość w każdej chwili, a co najistotniejsze - skuteczność! Z całego serca dziękuję Panu Kacprowi, który zajął się moją sprawą. Dzięki Niemu odzyskałam niemałe pieniądze, a kontakt z Panem Kacprem był czystą przyjemnością 🙂 Na każdym etapie byłam informowana o postępach, wytłumaczono mi wszelkie niejasności i kruczki, a wszystko to w miłej, partnerskiej atmosferze. Jeśli szukają Państwo naprawdę skutecznej pomocy, to znajdziecie ją na 100% w HelpHero!
Angela Baran
Polecam firmę Help Hero. Dzięki Panu Kacprowi udało się odzyskać szybko i sprawnie fajna sumę. Zadowolenie 100%
Mirosław Galuba
Szybki kontakt i pomoc,pełny profesjonalizm,firma godna zaufania.Gorąco polecam.
Magdalena i Łukasz
Witam jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z podejścia do klienta polecam wszystkim bo naprawdę warto. Łukasz.
Irena Łukasiak
Polecam skuteczność, r życzliwość i troskę o klienta. Bardzo szybko, skutecznie i profesjonalnie załatwiłam zwrot prowizji, O który nie mogłam sama się doprosić od wielu miesięcy.
Beata Pękała
Polecam w 100%. Dzięki Help Hero i Panu Kacprowi szybko odzyskałam pieniądze od banków. Cieszę się że skorzystalam z pomocy tej firmy?
Joanna Ziomek
Cieszę się, że trafiłam do pana Kacpra:-)Pomógł mi odzyskać zwrot prowizji z wcześniejszej spłaty kredytów. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam masę czasu i nerwów. Zaufałam panu Kacprowi i bardzo dobrze na tym wyszłam . Polecam jako osobę, która wie co robi, jest kompetentna i cierpliwa. Wszystkim którzy się wachają serdecznie polecam firmę Help Hero, są skuteczni w 100% Joanna
Bogusława Pilch
Naprawdę super obsługa klienta, profesjonalne usługi, polecam wszystkim
Konrad Czuczwara
Świetny kontakt z Panem Łukaszem Białoruckim. Polecam w 100 %
Jacek Ogiński
Dzięki Help Hero dostałem niespodziewany zastrzyk gotówki. Za pośrednictwem Pana Daniela, 2 banki wypłaciły prowizje, z zaciągniętych i spłaconych przed czasem kredytów. Dobra i miła obsługa klienta. Polecam.
Barbara Sykutowska
Korzystam z usług Firmy Helphero. Jeżeli ma ktoś problemy w Banku, polecam pana Łukasza. Profesjonalnie, sprawnie i szybko działają. Polecam
Ilona Gaca
Bardzo serdecznie polecam! Mili, pomocni, profesjonalni i skuteczni! Jeszcze raz, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl