Odczarowujemy świat usług prawnych

Przestępstwa związane z oszustwami bankowymi to coraz poważniejszy problem

Z roku na rok problem wyłudzeń pieniędzy z kont bankowych dotyka coraz więcej osób. Przestępcy poszukują nowych sposobów na dokonanie wyłudzeń, a w wielu przypadkach trudno się bronić. Ty również padłeś ofiarą tego typu przestępstwa? Na szczęście masz szansę na odzyskanie pieniędzy!

Wyłudzenie pieniędzy z konta w banku – na czym polega?

Postaw na profesjonalne wsparcie prawne!

W przypadku wyłudzeń z konta mówimy przede wszystkim o sytuacjach, kiedy dochodzi do utraty środków finansowych. Wszystko odbywa się bez wiedzy właściciela konta. Do wyłudzenia może dojść na skutek kradzieży danych osobowych, danych logowania do banku czy też poprzez fałszywe strony bankowe lub linki do płatności. Sposobów jest wiele. Niestety, w wielu przypadkach dochodzi do utraty znacznych kwot, a nawet oszczędności całego życia.

Co możesz zrobić w przypadku wyłudzenia z konta?

Osoby, które padły ofiarą przestępstwa związanego z wyłudzeniem pieniędzy z konta, muszą zacząć działać jak najszybciej. W pierwszej kolejności należy powiadomić bank i organy ścigania – im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Postaraj się ustalić, co dokładnie się wydarzyło i w jaki sposób mogło dojść do wyłudzenia danych osobowych. Podczas rozmowy z bankiem spróbuj cofnąć transakcję, a jeśli to nie zadziała – złóż reklamację. Pamiętaj też o zablokowaniu środków, które pozostały na koncie.

1
Skontaktuj się z organami ścigania
2
Jak najszybciej skontaktuj się z bankiem
3
Znajdź niezbędną pomoc prawną
4
Rozpocznij walkę o odzyskanie pieniędzy
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

Wyłudzenie z konta – czy jest szansa na odzyskanie środków?

Zgodnie z prawem bank jest zobowiązany do zwrócenia środków, które utraciłeś na skutek wyłudzenia. W praktyce jednak nie zawsze jest to takie proste. Banki stosują różne sposoby na uniknięcie zwrotu pieniędzy. Mogą na przykład powołać się na rażące niedbalstwo klienta.

Właśnie dlatego potrzebne Ci będzie wsparcie prawne. Doświadczony prawnik zadba o to, aby bank – jeśli będzie ku temu podstawa prawna – dokonał zwrotu środków. A jeśli to nie nastąpi, jedynym rozwiązaniem może być wejście na drogę sądową.

Bezpłatna analiza sytuacji
Możliwość odzyskania pieniędzy
Pomoc na każdym etapie
Błyskawiczne działanie
Niezbędne wsparcie prawne
Brak opłat wstępnych
Dedykowany Ekspert Pośrednictwa Prawnego
Proces w 100% online
Kontakt z Ekspertem

Jak działamy?

Dzięki wsparciu HelpHero możesz liczyć na profesjonalną pomoc – nawet jeśli bank nie będzie chciał zwrócić Ci utraconych środków finansowych. Niezależnie od tego, w jaki sposób doszło do utraty pieniędzy, prawo jest po Twojej stronie. Samodzielna walka z bankiem może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. W wielu przypadkach nie wystarczy nawet skorzystanie z rozwiązań przedsądowych, a jedyną skuteczną metodą jest wejście na drogę sądową. Na szczęście z HelpHero zwiększysz swoje szanse na odzyskanie środków finansowych, które straciłeś na skutek wyłudzenia z konta bankowego.

HelpHero – skorzystaj z pomocy Eksperta Pośrednictwa Prawnego

HelpHero oferuje profesjonalną pomoc dla osób, które padły ofiarą przestępstw związanych z wyłudzeniem pieniędzy z konta. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a zobaczymy, jaki sposób postępowania będzie najbardziej skuteczny. Pamiętaj – masz szansę na odzyskanie utraconych środków finansowych, a dzięki wsparciu prawnemu HelpHero szansa na to, że odzyskasz pieniądze, będzie naprawdę duża. Nie ma na co czekać – im szybciej zaczniemy działać, tym lepiej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl