Faq

FAQ

Czyli zbór najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie. Sprawdź czy nasza lista okaże się pomocna dla Ciebie.

Czym jest helphero.pl?

HelpHero to Ekspert Pośrednictwa Prawnego, którego celem jest odczarowanie świata prawników. Chcemy, aby świat ten był dostępny dla każdego, kto potrzebuje pomocy prawnej. W HelpHero możesz liczyć na bezpłatne porównanie ofert, dobór kancelarii i rozwiązanie Twojego problemu w najlepszy dla Ciebie sposób. 

Dlaczego warto skorzystać z helphero.pl?

HelpHero jest prawdziwym Ekspertem, jeśli chodzi o skomplikowane, prawnicze zagadnienia. Mamy ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych naszych klientów. W HelpHero możesz mieć pewność, że zyskasz pełne wsparcie, a wszystko odbędzie w profesjonalnej, miłej atmosferze. 

Kto może być klientem helphero.pl?

Klientem HelpHero może zostać każda osoba, która potrzebuje pomocy prawnej. Jeśli masz problem ze znalezieniem najlepszej kancelarii lub z wyborem najkorzystniejszej oferty, zgłoś się do nas. HelpHero jest miejscem przyjaznym dla wszystkich – również dla Ciebie!

Czy usługi HelpHero skierowane są do firm?

Tak, z usług HelpHero mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. W naszym zespole są eksperci, którzy specjalizują się w obsłudze przedsiębiorstw, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja firma otrzyma tutaj najlepsze wsparcie i dedykowaną pomoc prawną.  

Co oferuje helphero.pl?

HelpHero to nowoczesna firma, która stara się stale odpowiadać na potrzeby klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zajmujemy się między innymi pomocą frankowiczom, zwrotami prowizji bankowej, szkodami osobowymi i odzyskaniem odszkodowania, a także postępowaniem restrukturyzacyjnym dla firm

Ile kosztują usługi helphero.pl?

HelpHero dopasuje model rozliczenia do Twoich możliwości. Wbrew pozorom korzystanie z usług prawnych nie musi być rujnujące dla Twojego budżetu. Na początku bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, a następnie zaproponujemy Ci korzystny sposób rozliczenia. 

Czy mogę odstąpić od umowy?

Jesteśmy elastyczni, dlatego nie zobowiązujemy Cię do współpracy z nami już na początkowym etapie. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy nasz sposób pracy Ci odpowiada. Po bezpłatnej analizie podejmiesz decyzję, czy chcesz z nami współpracować. A jeśli zechcesz odstąpić od umowy, masz do tego pełne prawo.

Czy jest możliwość kontaktu w inny sposób niż telefonicznie?

Tak – w HelpHero stawiamy na nowoczesne, wygodne rozwiązania. Jeśli nie masz czasu na rozmowę telefoniczną, możesz wysłać do nas wiadomość przez specjalny formularz na naszej stronie helphero.pl. Możesz również skorzystać z e-maila: kontakt@helphero.pl lub w chatu: m.me/HelpHeroPl – widzisz, jakie to proste! 

Jak długo będę czekać na kontakt?

Robimy wszystko, aby oferować klientom możliwie najbardziej sprawną obsługę. Odezwij się do nas, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Jest spora szansa, że odezwiemy się od razu, a najpewniej – jeszcze tego samego lub następnego dnia! 

Ile czasu trwa analiza dokumentów?

Po pierwszym kontakcie przystąpimy do analizy Twojego przypadku, w szczególności dokładnej analizy dokumentów. Zajmie ona maksymalnie 24 godziny, ponieważ korzystamy z najbardziej nowoczesnych rozwiązań, takich jak RPA, CRM czy VoiceBoty.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl