Odczarowujemy świat usług prawnych, dla Ciebie.

Eksperci HelpHero

HelpHero to pierwszy w Europie Ekspert Pośrednictwa Prawnego, który niesie profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu prawniczych problemów. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczenie pomaga nie tylko w uzyskiwaniu zwrotu prowizji bankowej, ale też w unieważnieniu kredytów CHF, oddłużaniu czy szkodach osobowych. Nie jesteśmy prawnikami ale potrafimy tłumaczyć trudne zagadnienia, bo każdego dnia współpracujemy z różnymi kancelariami i podnosimy swoje kwalifikacje, aby odczarować świat prawny.

Porównamy, policzmy i pomożemy

Odczarowujemy świat usług prawnych, po ludzku.

Przemysław Grzymała
Prezes Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero, posiada dyplom MBA z zarządzania na uczelni PAN oraz z finansów i bankowości na SGGW i SGH. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze szeroko rozumianego digital marketingu. Podczas swojej kariery zawodowej zainwestował w kampanie internetowe kwotę ponad 120 mln złotych, dzięki czemu pozyskał ponad 2 mln Klientów zainteresowanych produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Pracował dla takich marek jak Expander, Aviva, FinAi, Porowneo, Mubi, Link4. Prywatnie pasjonat podróży na koncie ma już 20 państw. Uwielbia nowe technologie i performance marketing.
Kacper Wiedeński
Członek Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zdalnej obsługi Klienta, która wywodzi się z dużego samozaparcia. Lęk przed zamówieniem pizzy pokonał zatrudniając się w Call Center, stąd praca dla takich marek jak Aviva, Comperia, co w późniejszych latach zaowocowało prowadzeniem zespołów sprzedażowych w Akredo, FinAi i Fandla. Prywatnie jest człowiekiem wielu zainteresowań, być może dotrze do celu na rolkach, bo to jeden z jego ulubionych sportów zaraz obok pływania i kalisteniki. Zgodnie z przysłowiem “cudze chwalicie, swego nie znacie” do listy miejsc, które zamierza zwiedzić, dopisać można całą Polskę.
Stanisław Duda
Członek Zarządu

LinkedIn
Współzałożyciel HelpHero. Seryjny przedsiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem w branży finansowej. Rozwinął na trudnym rynku jedną z największych porównywarek finansowych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w zakresie SEO, marketingu internetowego i afiliacji. Fan nowych technologii, automatyzacji oraz rynku startupowego. Prywatnie pasjonat podróży i każdego rodzaju sportu od siłowni przez piłkę nożną, po rower i wyprawy górskie.
Wojciech Dąbkowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Dyrektor Oddziału Warszawa

LinkedIn
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczony praktyk i trener sprzedaży oraz coach. Od 14 lat związany z branżą finansów osobistych. Doświadczenie zdobywał pracując u dwóch największych polskich pośredników finansowych Expander Advisors oraz Phinance S.A. Dzięki pracy na różnych szczeblach i stanowiskach, w tym również poza branżą finansową, wyróżnia się dużą świadomością biznesową oraz umiejętnościami pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. Dołączył do Help Hero ponieważ w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta oraz etykę zawodową.
Wiesław Iwan
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Kielce

Uczestnik programu MBA dla Finansistów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ukończył studia podyplomowe z zakresu Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami. Posiada także dyplomy na kierunkach Politologii i Nauk Społecznych oraz Zarządzania i Marketingu. Zajmuje się zawodowo finansami od ponad 20 lat. W tym czasie pracował dla czołowych instytucji finansowych i doradczych w Polsce, m.in. Banku Millennium, BRE Banku (mBanku), Banku Pocztowego, Kredyt Banku, BZ WBK, Open Finance. Karierę zawodową zaczynał od stanowiska młodszego doradcy przechodząc przez stanowiska Dyrektorów Oddziałów i Regionu do członka zarządu włącznie. Posiada także doświadczenie z zakresu świadczenia usług doradczych dla branży medycznej i OZE. Sam także jest frankowiczem, działał m.in. w Stowarzyszeniu Stop Bankowemu Bezprawiu. Dołączył do zespołu Help Hero, aby wspierać wiedzą i doświadczeniem osoby, które tak jak on nie zgadzają się na nieuczciwe traktowanie klientów przez sektor bankowy. Prywatnie lubi gotowanie, grę w szachy, wiedzę o geopolityce oraz interesuje się nowymi technologiami.
Tomasz Klonowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży - Olsztyn

LinkedIn
Z branżą finansową związany od 2013 roku. Pracując w jednym z największych banków w Polsce przeszedł przez wszystkie szczeble obsługi klienta, od kasjera po doradcę Personal Banking, gdzie miał pod opieką portfel kluczowych klientów kredytowych i depozytowych z aktywami na poziomie 120 mln zł. Zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym nie uznaje półśrodków, zawsze angażuje się na 110%. Na pierwszym miejscu stawia dobro i zadowolenie klienta, co dzięki współpracy z HelpHero jest w końcu w pełni możliwe. Prywatnie ojciec dwójki niezwykle absorbujących dzieci oraz amator aktywnego wypoczynku w każdej formie.
Piotr Krysiak
Regionalny Kierownik Sprzedaży - Lublin


Piotr z branżą finansową związany jest od 2004 roku. Przeszedł ścieżkę zawodową od doradcy, przez doradcę klienta zamożnego do dyrektora. Swoje doświadczenie zdobywał w światowym banku Citi Handlowy, a następnie skutecznie zarządzał oddziałem Citi i Alior Bank. Stworzył i zarządzał kilkoma oddziałami w Alior Banku. Doceniany przez pracowników jako szef, darzony zaufaniem wśród klientów jako doradca. Zdobywca wielu nagród za osiągnięcia przekraczające w znacznym stopniu wyznaczone cele. Nagrodzony tytułem Alior Top Manager, laureat nagród w Champions Cup, King’s Cup oraz wielu innych. Prywatnie bardzo lubi spędzać czas z żoną i córkami. Jego pasją jest bieganie i górskie wyprawy. Lubi gotować i poznawać nowe smaki z różnych stron świata. W wolnych chwilach z chęcią sięga po dobrą książkę. Swoją wiedzę, zdobyte umiejętności oraz osobliwości charakteru z powodzeniem wykorzystuje w pomaganiu innym. Pracę w HelpHero traktuje jako misję w wyrównaniu szans każdego klienta w relacjach z bankami.
Pan Helpek
Dyrektor ds. Automatyzacji

LinkedIn
Pan Helpek specjalizuje się w automatyzacjach, jest przyjaznym robotem w HelpHero. Pomaga nam skanować dokumenty, kopiować dane, tworzyć pisma. Pracy ma na tyle dużo że szkoli kolejne roboty. Firmowa maskotka i przyjaciel całej ekipy HelpHero. Ma bardzo dużo pomysłów i na pewno o nim jeszcze usłyszycie 🙂
Paulina Żak
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Warszawa

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przeze mnie w obsłudze klienta, przekłada się na kreatywność w rozwiązywaniu problemów i odwadze w stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Jednym z moich atutów jest podchodzenie do sprawy każdego klienta indywidualnie i z ogromna empatią. Pomoc ludziom jest moim motorem napędowym dlatego znalazłam swoje miejsce w HelpHero. Prywatnie interesuje się behawiorystyką psów i motoryzacją.
Daniel Wiedeński
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Warszawa

Pracownik HelpHero z nr “1”. Odpowiada za obsługę zdalną Klientów z centrali w Warszawie. Główny analityk raportów BIK. Prywatnie pasjonat kalisteniki i motoryzacji. Jego marzeniem są sporty ekstremalne i planuje coś szalonego.
Łukasz Białorucki
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Warszawa

Łukasz na co dzień zajmuje się zdalną obsługą Klientów z całej Polski. Klienci uwielbiają z nim rozmawiać, ponieważ bardzo rzeczowo i z empatią potrafi wszystko wytłumaczyć. Bardzo ambitny i rekordowo skuteczny. Prywatnie lubi gotować, czytać kryminały, tatuaże i gry o nadprzyrodzonym poziomie trudności.
Krzysztof Błaszkiewicz
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Warszawa

Krzysztof obsługuje zdalnie Klientów z centrali w Warszawie. Zdobywał doświadczenie w Noble Banku, Pramerice dzięki czemu posiada dużą wiedzę na temat produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Profesjonalną obsługę Klienta na poziomie Private Bankiera ma we krwi. Prywatnie gra w squasha, jeździ na MTB i podróżuje z rodziną.
Piotr Pańkowski
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Lublin

LinkedIn
Ekspert bankowości z dyplomem MBA z zarządzania, wieloletni pracownik korporacji finansowych w segmencie klientów zamożnych, wyróżniany tytułem najlepszego Doradcy Prestige we wschodniej części Polski i TOP TEN w Polsce. Przedsiębiorca i niezależny doradca finansowy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. W HelpHero odpowiada za merytoryczną obsługę najbardziej wymagających klientów. Prywatnie koszykarz amator i pasjonat sztuki kulinarnej.
Przemysław Zacz
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Lublin
LinkedIn

Ekspert kredytowy i ubezpieczeniowo – inwestycyjny. Posiada 18-letnie doświadczenie zdobywane w wielu instytucjach rynku finansowego jako doradca, menadżer i kontroler wewnętrzny. W swojej pracy stawia na jakość i etykę, skupia się na poszukiwaniu różnych rozwiązań, adekwatnych do potrzeb klientów. Zarówno w pracy zawodowej jak i prywatnie jest osobą empatyczną i zaangażowaną w działania na rzeczy innych. Interesuje się nowinkami elektronicznymi, numizmatyką i inwestycjami alternatywnymi.
Kamil Knap
Ekspert Pośrednictwa Prawnego – Katowice
LinkedIn

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Geografia. Od początku swojej kariery zawodowej związany z finansami, zaczynał od sprzedaży produktów regularnego oszczędzania, poprzez ubezpieczenia oraz nieruchomości dotarł do kredytów hipotecznych. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na relację z klientem, dlatego jest gwarancją rzetelnej i uczciwej obsługi. Prywatnie pasjonat sportu, dlatego ciągły rozwój osobisty, a także grę fair ma we krwi. Do HelpHero dołączył, ponieważ chce budować firmę, która przybliży ludziom świat zagadnień prawniczych, a także będzie ich wspierać w walce o to co im się należy.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl