Odczarowujemy świat usług prawnych, dla Ciebie.

Eksperci HelpHero

HelpHero to pierwszy w Europie Ekspert Pośrednictwa Prawnego, który niesie profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu prawniczych problemów. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczenie pomaga nie tylko w uzyskiwaniu zwrotu prowizji bankowej, ale też w unieważnieniu kredytów CHF, oddłużaniu czy szkodach osobowych. Nie jesteśmy prawnikami ale potrafimy tłumaczyć trudne zagadnienia, bo każdego dnia współpracujemy z różnymi kancelariami i podnosimy swoje kwalifikacje, aby odczarować świat prawny.

Porównamy, policzmy i pomożemy

Odczarowujemy świat usług prawnych, po ludzku.

Przemysław Grzymała
Prezes Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero, posiada dyplom MBA z zarządzania na uczelni PAN oraz z finansów i bankowości na SGGW i SGH. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze szeroko rozumianego digital marketingu. Podczas swojej kariery zawodowej zainwestował w kampanie internetowe kwotę ponad 120 mln złotych, dzięki czemu pozyskał ponad 2 mln Klientów zainteresowanych produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Pracował dla takich marek jak Expander, Aviva, FinAi, Porowneo, Mubi, Link4. Prywatnie pasjonat podróży na koncie ma już 20 państw. Uwielbia nowe technologie i performance marketing.
Kacper Wiedeński
Członek Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zdalnej obsługi Klienta, która wywodzi się z dużego samozaparcia. Lęk przed zamówieniem pizzy pokonał zatrudniając się w Call Center, stąd praca dla takich marek jak Aviva, Comperia, co w późniejszych latach zaowocowało prowadzeniem zespołów sprzedażowych w Akredo, FinAi i Fandla. Prywatnie jest człowiekiem wielu zainteresowań, być może dotrze do celu na rolkach, bo to jeden z jego ulubionych sportów zaraz obok pływania i kalisteniki. Zgodnie z przysłowiem “cudze chwalicie, swego nie znacie” do listy miejsc, które zamierza zwiedzić, dopisać można całą Polskę.
Stanisław Duda
Członek Zarządu

LinkedIn
Współzałożyciel HelpHero. Seryjny przedsiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem w branży finansowej. Rozwinął na trudnym rynku jedną z największych porównywarek finansowych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w zakresie SEO, marketingu internetowego i afiliacji. Fan nowych technologii, automatyzacji oraz rynku startupowego. Prywatnie pasjonat podróży i każdego rodzaju sportu od siłowni przez piłkę nożną, po rower i wyprawy górskie.
Wojciech Dąbkowski
Dyrektor sprzedaży i departamentu ds. kredytów walutowych

LinkedIn
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczony praktyk i trener sprzedaży oraz coach. Od 18 lat związany z branżą finansów osobistych. Doświadczenie zdobywał pracując u dwóch największych polskich pośredników finansowych Expander Advisors oraz Phinance S.A. Dzięki pracy na różnych szczeblach i stanowiskach, w tym również poza branżą finansową, wyróżnia się dużą świadomością biznesową oraz umiejętnościami pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. Dołączył do Help Hero ponieważ w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta oraz etykę zawodową.
Tomasz Klonowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży - Olsztyn

LinkedIn
Z branżą finansową związany od 2013 roku. Pracując w jednym z największych banków w Polsce przeszedł przez wszystkie szczeble obsługi klienta, od kasjera po doradcę Personal Banking, gdzie miał pod opieką portfel kluczowych klientów kredytowych i depozytowych z aktywami na poziomie 120 mln zł. Zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym nie uznaje półśrodków, zawsze angażuje się na 110%. Na pierwszym miejscu stawia dobro i zadowolenie klienta, co dzięki współpracy z HelpHero jest w końcu w pełni możliwe. Prywatnie ojciec dwójki niezwykle absorbujących dzieci oraz amator aktywnego wypoczynku w każdej formie.
Karol Małecki
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Częstochowa

LinkedIn
15 letnie doświadczenie w świecie finansów, kredytów, inwestycji oraz nieruchomości komercyjnych. Wysokiej klasy specjalista wielokrotnie nagradzany wyróżnieniami za skuteczność działaniu i kompetencje merytoryczne. Absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach z zakresu Menedżer ds. Kluczowych Klientów i Dyrektor Sprzedaży. Prywatnie pasjonat świata sportu, aktywnego wypoczynku i podróżowania.
Pan Helpek
Dyrektor ds. Automatyzacji

LinkedIn
Pan Helpek specjalizuje się w automatyzacjach, jest przyjaznym robotem w HelpHero. Pomaga nam skanować dokumenty, kopiować dane, tworzyć pisma. Pracy ma na tyle dużo że szkoli kolejne roboty. Firmowa maskotka i przyjaciel całej ekipy HelpHero. Ma bardzo dużo pomysłów i na pewno o nim jeszcze usłyszycie 🙂
Paulina Żak
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przeze mnie w obsłudze klienta, przekłada się na kreatywność w rozwiązywaniu problemów i odwadze w stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Jednym z moich atutów jest podchodzenie do sprawy każdego klienta indywidualnie i z ogromna empatią. Pomoc ludziom jest moim motorem napędowym dlatego znalazłam swoje miejsce w HelpHero. Prywatnie interesuje się behawiorystyką psów i motoryzacją.
Daniel Wiedeński
Manager Sprzedaży

Pracownik HelpHero z nr “1”. Odpowiada za obsługę zdalną Klientów z centrali w Warszawie. Główny analityk raportów BIK. Prywatnie pasjonat kalisteniki i motoryzacji. Jego marzeniem są sporty ekstremalne i planuje coś szalonego.
Łukasz Białorucki
Manager Sprzedaży

Łukasz na co dzień zajmuje się zdalną obsługą Klientów z całej Polski. Klienci uwielbiają z nim rozmawiać, ponieważ bardzo rzeczowo i z empatią potrafi wszystko wytłumaczyć. Bardzo ambitny i rekordowo skuteczny. Prywatnie lubi gotować, czytać kryminały, tatuaże i gry o nadprzyrodzonym poziomie trudności.
Krzysztof Błaszkiewicz
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Krzysztof obsługuje zdalnie Klientów z centrali w Warszawie. Zdobywał doświadczenie w Noble Banku, Pramerice dzięki czemu posiada dużą wiedzę na temat produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Profesjonalną obsługę Klienta na poziomie Private Bankiera ma we krwi. Prywatnie gra w squasha, jeździ na MTB i podróżuje z rodziną.
Agnieszka Rogulska
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Jestem specjalistką ds. obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem. Praca z ludźmi i pomoc im dają mi największą satysfakcję i spełnienie. Prywatnie lubię dobrą książkę, film oraz tematykę związaną z designem i kulinariami.
Paulina Giza
Manager Sprzedaży

Paulina, odpowiada za obsługę zdalną Klientów z całej Polski z centrali w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka, z branżą finansową związana od 2016 roku. Miłośniczka spędzania wolnego czasu na długich spacerach, jeździe na rowerze i oglądaniu filmów.
Anna Kula
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Ania jest absolwentką ekonomii. Od wielu lat jej praca zawodowa związana jest ze sprzedażą. Niewątpliwymi atutami w jej pracy jest profesjonalizm oraz rozumienie indywidualnych potrzeb klienta. W wolnym czasie uwielbia podróże oraz interesuje się psychologią.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl