Odczarowujemy świat usług prawnych, dla Ciebie.

Eksperci HelpHero

HelpHero to pierwszy w Europie Ekspert Pośrednictwa Prawnego, który niesie profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu prawniczych problemów. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczenie pomaga nie tylko w uzyskiwaniu zwrotu prowizji bankowej, ale też w unieważnieniu kredytów CHF, oddłużaniu czy szkodach osobowych. Nie jesteśmy prawnikami ale potrafimy tłumaczyć trudne zagadnienia, bo każdego dnia współpracujemy z różnymi kancelariami i podnosimy swoje kwalifikacje, aby odczarować świat prawny.

Porównamy, policzmy i pomożemy

Odczarowujemy świat usług prawnych, po ludzku.

Przemysław Grzymała
Prezes Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero, posiada dyplom MBA z zarządzania na uczelni PAN oraz z finansów i bankowości na SGGW i SGH. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze szeroko rozumianego digital marketingu. Podczas swojej kariery zawodowej zainwestował w kampanie internetowe kwotę ponad 120 mln złotych, dzięki czemu pozyskał ponad 2 mln Klientów zainteresowanych produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Pracował dla takich marek jak Expander, Aviva, FinAi, Porowneo, Mubi, Link4. Prywatnie pasjonat podróży na koncie ma już 20 państw. Uwielbia nowe technologie i performance marketing.
Kacper Wiedeński
Członek Zarządu

LinkedIn
Założyciel i pomysłodawca HelpHero. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zdalnej obsługi Klienta, która wywodzi się z dużego samozaparcia. Lęk przed zamówieniem pizzy pokonał zatrudniając się w Call Center, stąd praca dla takich marek jak Aviva, Comperia, co w późniejszych latach zaowocowało prowadzeniem zespołów sprzedażowych w Akredo, FinAi i Fandla. Prywatnie jest człowiekiem wielu zainteresowań, być może dotrze do celu na rolkach, bo to jeden z jego ulubionych sportów zaraz obok pływania i kalisteniki. Zgodnie z przysłowiem “cudze chwalicie, swego nie znacie” do listy miejsc, które zamierza zwiedzić, dopisać można całą Polskę.
Stanisław Duda
Członek Zarządu

LinkedIn
Współzałożyciel HelpHero. Seryjny przedsiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem w branży finansowej. Rozwinął na trudnym rynku jedną z największych porównywarek finansowych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w zakresie SEO, marketingu internetowego i afiliacji. Fan nowych technologii, automatyzacji oraz rynku startupowego. Prywatnie pasjonat podróży i każdego rodzaju sportu od siłowni przez piłkę nożną, po rower i wyprawy górskie.
Wojciech Dąbkowski
Dyrektor sprzedaży i departamentu ds. kredytów walutowych

LinkedIn
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczony praktyk i trener sprzedaży oraz coach. Od 18 lat związany z branżą finansów osobistych. Doświadczenie zdobywał pracując u dwóch największych polskich pośredników finansowych Expander Advisors oraz Phinance S.A. Dzięki pracy na różnych szczeblach i stanowiskach, w tym również poza branżą finansową, wyróżnia się dużą świadomością biznesową oraz umiejętnościami pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. Dołączył do Help Hero ponieważ w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta oraz etykę zawodową.
Tomasz Klonowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży - Olsztyn

LinkedIn
Z branżą finansową związany od 2013 roku. Pracując w jednym z największych banków w Polsce przeszedł przez wszystkie szczeble obsługi klienta, od kasjera po doradcę Personal Banking, gdzie miał pod opieką portfel kluczowych klientów kredytowych i depozytowych z aktywami na poziomie 120 mln zł. Zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym nie uznaje półśrodków, zawsze angażuje się na 110%. Na pierwszym miejscu stawia dobro i zadowolenie klienta, co dzięki współpracy z HelpHero jest w końcu w pełni możliwe. Prywatnie ojciec dwójki niezwykle absorbujących dzieci oraz amator aktywnego wypoczynku w każdej formie.
Karol Małecki
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Częstochowa

LinkedIn
15 letnie doświadczenie w świecie finansów, kredytów, inwestycji oraz nieruchomości komercyjnych. Wysokiej klasy specjalista wielokrotnie nagradzany wyróżnieniami za skuteczność działaniu i kompetencje merytoryczne. Absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach z zakresu Menedżer ds. Kluczowych Klientów i Dyrektor Sprzedaży. Prywatnie pasjonat świata sportu, aktywnego wypoczynku i podróżowania.
Pan Helpek
Dyrektor ds. Automatyzacji

LinkedIn
Pan Helpek specjalizuje się w automatyzacjach, jest przyjaznym robotem w HelpHero. Pomaga nam skanować dokumenty, kopiować dane, tworzyć pisma. Pracy ma na tyle dużo że szkoli kolejne roboty. Firmowa maskotka i przyjaciel całej ekipy HelpHero. Ma bardzo dużo pomysłów i na pewno o nim jeszcze usłyszycie 🙂
Paulina Żak
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przeze mnie w obsłudze klienta, przekłada się na kreatywność w rozwiązywaniu problemów i odwadze w stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Jednym z moich atutów jest podchodzenie do sprawy każdego klienta indywidualnie i z ogromna empatią. Pomoc ludziom jest moim motorem napędowym dlatego znalazłam swoje miejsce w HelpHero. Prywatnie interesuje się behawiorystyką psów i motoryzacją.
Daniel Wiedeński
Manager Sprzedaży

Pracownik HelpHero z nr “1”. Odpowiada za obsługę zdalną Klientów z centrali w Warszawie. Główny analityk raportów BIK. Prywatnie pasjonat kalisteniki i motoryzacji. Jego marzeniem są sporty ekstremalne i planuje coś szalonego.
Łukasz Białorucki
Manager Sprzedaży

Łukasz na co dzień zajmuje się zdalną obsługą Klientów z całej Polski. Klienci uwielbiają z nim rozmawiać, ponieważ bardzo rzeczowo i z empatią potrafi wszystko wytłumaczyć. Bardzo ambitny i rekordowo skuteczny. Prywatnie lubi gotować, czytać kryminały, tatuaże i gry o nadprzyrodzonym poziomie trudności.
Krzysztof Błaszkiewicz
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Krzysztof obsługuje zdalnie Klientów z centrali w Warszawie. Zdobywał doświadczenie w Noble Banku, Pramerice dzięki czemu posiada dużą wiedzę na temat produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Profesjonalną obsługę Klienta na poziomie Private Bankiera ma we krwi. Prywatnie gra w squasha, jeździ na MTB i podróżuje z rodziną.
Agnieszka Rogulska
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Jestem specjalistką ds. obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem. Praca z ludźmi i pomoc im dają mi największą satysfakcję i spełnienie. Prywatnie lubię dobrą książkę, film oraz tematykę związaną z designem i kulinariami.
Paulina Giza
Manager Sprzedaży

Paulina, odpowiada za obsługę zdalną Klientów z całej Polski z centrali w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka, z branżą finansową związana od 2016 roku. Miłośniczka spędzania wolnego czasu na długich spacerach, jeździe na rowerze i oglądaniu filmów.
Anna Kula
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Ania jest absolwentką ekonomii. Od wielu lat jej praca zawodowa związana jest ze sprzedażą. Niewątpliwymi atutami w jej pracy jest profesjonalizm oraz rozumienie indywidualnych potrzeb klienta. W wolnym czasie uwielbia podróże oraz interesuje się psychologią.
Maciej Pietrzak
Ekspert Pośrednictwa Prawnego

Doświadczenie przeplatane profesjonalizmem. Maciej jako Ekspert, pomógł niezliczonej grupie klientów dochodzić swoich praw. Tobie również chętnie pomoże, gotowy walczyć o interes klienta o każdej porze dnia.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl