Odczarowujemy świat usług prawnych

Sankcja kredytu darmowego

Darmowy kredyt – czy to możliwe? Okazuje się, że istnieją przepisy, które są bardzo korzystne dla kredytobiorców – choć niestety wielu z nich nie ma o tym pojęcia. Sankcja kredytu darmowego to instytucja stworzona z myślą o sytuacji, w której kredytodawca narusza przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim.

Czy masz szansę na darmowy kredyt konsumencki?

Sankcja kredytu darmowego to specjalna instytucja prawna, która ma chronić kredytobiorców przed nieuczciwymi praktykami kredytodawców – czyli na przykład firm pożyczkowych i banków. W sytuacji, w której kredytodawca narusza przepisy, które nakłada na niego Ustawa o kredycie konsumenckim, można odwołać się do sankcji kredytu darmowego.

Analiza umowy kredytowej
Od razu przystępujemy do działania
Akceptujemy wszystkie banki i firmy pozabankowe
Ochrona konsumenta przed nieuczciwymi praktykami
Szansa na szybkie odzyskanie środków
Brak opłat wstępnych z góry
Płacisz tylko za efekt
Dedykowany Ekspert Pośrednictwa Finansowego
Proces w 100% online
Wsparcie prawne na każdym etapie
Kontakt z doradcą

Na co możesz liczyć, odwołując się do sankcji kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego spowoduje, że w rzeczywistości koszt kredytu będzie zerowy. Innymi słowy – kredyt będzie darmowy. Jak to możliwe? Odwołując się do sankcji kredytu darmowego, można pozbawić kredytodawcę wszelkich zysków, jakie ten spodziewał się osiągnąć, udzielając kredytu. Dotyczy to między innymi prowizji czy oprocentowania.

Większość kredytobiorców, przygotowując się do spłaty kredytu, musi wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, takie jak odsetki czy inne koszty, o których informacja udzielana jest w dniu zawarcia umowy. W umowie znajdują się też informacje o terminie, w jakim musi nastąpić zapłata rat. W przypadku naruszenia przez kredytodawcę zasad, kredytobiorca ma szanse na obniżenie wszelkich kosztów do zera!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

Kto może skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Sytuacji, w których można odwołać się do sankcji kredytu, jest wiele. Z rozwiązania tego może skorzystać każdy, kto padł ofiarą nieuczciwych praktyk banku lub firmy pożyczkowej. Jeśli masz wątpliwości, czy Ty również możesz odwołać się do sankcji kredytu darmowego, koniecznie skorzystaj z pomocy ekspertów HelpHero i upewnij się, co możesz zrobić!

1
Sankcja kredytu darmowego obowiązuje wyłącznie w przypadku kredytu konsumenckiego.
2
Warto zobowiązania finansowego nie może przekraczać kwoty 255 500 zł.
3
W przypadku kredytu lub pożyczki w innej walucie musi to być równowartość 255 500 zł.
4
Nie można zastosować sankcji kredytu darmowego w przypadku kredytu hipotecznego.

Jeśli Twoja umowa kredytowa nie została zawarta na piśmie, brakuje w niej ważnych informacji lub zawiera informacje o pozaodsetkowych kosztach kredytu, które są wyższe niż w ustawie, prawdopodobnie możesz odwołać się do sankcji kredytu darmowego.

Kontakt z doradcą

HelpHero – profesjonalna pomoc dla kredytobiorców

Nie masz pewności, czy możesz odwołać się do sankcji darmowego kredytu i czy kredytodawca dopuścił do naruszeń przy zawieraniu umowy kredytowej? Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie daje sankcja kredytu darmowego? A może nie wiesz, jak złożyć oświadczenie? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego Eksperta Pośrednictwa Prawnego HelpHero – dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione, a Ty niebawem otrzymasz pozytywną decyzję w swojej sprawie!

Pamiętaj – jeśli kredytodawca zaniedbał swoje obowiązki ustawowe, masz spore szanse na darmowy kredyt. Profesjonalne wsparcie prawne może okazać się niezbędne – na szczęście w każdym momencie możesz skorzystać z pomocy HelpHero!
Kontakt z doradcą

Opinie naszych klientów

Nie musisz wierzyć nam na słowo

Dagmara Śliwa
Polecam, początkowo byłam sceptyczna, ale dzięki działaniom Help Hero w ciągu miesiąca udało mi się odzyskać znaczną kwotę prowizji bankowej.
Karolina Kregiel
Profesjonalna pomoc ze strony Pana Łukasza, pomógł mi w łatwy i szybki sposób odzyskać część prowizji zalegająca w banku. Super kwota, super współpraca, polecam bardzo.
Katarzyna Starzomska
Szczerze polecam Help Hero. Szczególne podziękowania dla Pana Tomka, za cierpliwość, zaangażowanie, profesjonalizm, pomoc i bardzo miłą obslugę.
Ewa Szwenda
Gorąco polecam tę Firmę! To, co cechuje HelpHero to pełen profesjonalizm, wiedza, sumienność, rzetelność, błyskawiczny kontakt z klientem, gotowość w każdej chwili, a co najistotniejsze - skuteczność! Z całego serca dziękuję Panu Kacprowi, który zajął się moją sprawą. Dzięki Niemu odzyskałam niemałe pieniądze, a kontakt z Panem Kacprem był czystą przyjemnością 🙂 Na każdym etapie byłam informowana o postępach, wytłumaczono mi wszelkie niejasności i kruczki, a wszystko to w miłej, partnerskiej atmosferze. Jeśli szukają Państwo naprawdę skutecznej pomocy, to znajdziecie ją na 100% w HelpHero!
Angela Baran
Polecam firmę Help Hero. Dzięki Panu Kacprowi udało się odzyskać szybko i sprawnie fajna sumę. Zadowolenie 100%
Mirosław Galuba
Szybki kontakt i pomoc,pełny profesjonalizm,firma godna zaufania.Gorąco polecam.
Magdalena i Łukasz
Witam jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z podejścia do klienta polecam wszystkim bo naprawdę warto. Łukasz.
Irena Łukasiak
Polecam skuteczność, r życzliwość i troskę o klienta. Bardzo szybko, skutecznie i profesjonalnie załatwiłam zwrot prowizji, O który nie mogłam sama się doprosić od wielu miesięcy.
Beata Pękała
Polecam w 100%. Dzięki Help Hero i Panu Kacprowi szybko odzyskałam pieniądze od banków. Cieszę się że skorzystalam z pomocy tej firmy?
Joanna Ziomek
Cieszę się, że trafiłam do pana Kacpra:-)Pomógł mi odzyskać zwrot prowizji z wcześniejszej spłaty kredytów. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam masę czasu i nerwów. Zaufałam panu Kacprowi i bardzo dobrze na tym wyszłam . Polecam jako osobę, która wie co robi, jest kompetentna i cierpliwa. Wszystkim którzy się wachają serdecznie polecam firmę Help Hero, są skuteczni w 100% Joanna
Bogusława Pilch
Naprawdę super obsługa klienta, profesjonalne usługi, polecam wszystkim
Konrad Czuczwara
Świetny kontakt z Panem Łukaszem Białoruckim. Polecam w 100 %
Jacek Ogiński
Dzięki Help Hero dostałem niespodziewany zastrzyk gotówki. Za pośrednictwem Pana Daniela, 2 banki wypłaciły prowizje, z zaciągniętych i spłaconych przed czasem kredytów. Dobra i miła obsługa klienta. Polecam.
Barbara Sykutowska
Korzystam z usług Firmy Helphero. Jeżeli ma ktoś problemy w Banku, polecam pana Łukasza. Profesjonalnie, sprawnie i szybko działają. Polecam
Ilona Gaca
Bardzo serdecznie polecam! Mili, pomocni, profesjonalni i skuteczni! Jeszcze raz, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl