Odczarowujemy świat usług prawnych

Współpraca

Zapraszamy do współpracy osoby i firmy, które – tak jak my – są zainteresowane udzielaniem profesjonalnej pomocy przy uzyskiwaniu zwrotu prowizji bankowej, oddłużaniu, unieważnieniu kredytów CHF czy walce o odszkodowania za szkody osobowe. Nieustannie staramy się poszerzać listę naszych partnerów biznesowych, aby móc udzielać klientom jeszcze bardziej kompleksowej pomocy!

Dzięki HelpHero otrzymasz

wszystko w jednym miejscu

Dostęp do najlepszych
kancelarii w Polsce
Każdego dnia rozmawiamy z nowymi kancelariami, analizując ich oferty i proces obsługi. Zależy nam aby Klienci wygrywali sprawy i dochodzili swoich spraw w jak najkrótszym czasie.
Najwyższe stawki
na rynku
Posiadamy najwyższe stawki na rynku ze względu na unikatowy proces obsługi i skalę jaką co miesiąc realizujemy dla kancelarii z całej Polski.
Przejrzysty system
wynagrodzenia
Nasze stawki są proste - uzależniamy % wynagrodzenia od sprzedaży. Im więcej sprzedajesz tym większą otrzymasz stawkę.
Pełen wachlarz
usług prawnych
Współpracujemy z różnymi kancelariami, dzięki czemu otrzymujemy jako pierwsi na rynku zaproszenie do nowych produktów prawnych.
Dedykowany Regionalny
Kierownik Sprzedaży
Współpracując z nami otrzymasz dedykowanego Regionalnego Kierownika Sprzedaży.
24h na analizę
dokumentów
Dokumenty analizujemy w 24h stosując unikatową automatyzacje np. rozwiązania RPA, CRM czy VoiceBoty.

Jesteś zainteresowany?

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt współpraca
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl