Data publikacji: 24.11.2020

Stanisław Duda

Współzałożyciel HelpHero. Seryjny przedsiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem w branży finansowej. Rozwinął na trudnym rynku jedną z największych porównywarek finansowych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w zakresie SEO, marketingu internetowego i afiliacji. Fan nowych technologii, automatyzacji oraz rynku startupowego. Prywatnie pasjonat podróży i każdego rodzaju sportu od siłowni przez piłkę nożną, po rower i wyprawy górskie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl