Help - Hero Odczarowujemy świat usług prawnych

Tomasz Klonowski

Z branżą finansową związany od 2013 roku. Pracując w jednym z największych banków w Polsce przeszedł przez wszystkie szczeble obsługi klienta, od kasjera po doradcę Personal Banking, gdzie miał pod opieką portfel kluczowych klientów kredytowych i depozytowych z aktywami na poziomie 120 mln zł. Zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym nie uznaje półśrodków, zawsze angażuje się na 110%. Na pierwszym miejscu stawia dobro i zadowolenie klienta, co dzięki współpracy z HelpHero jest w końcu w pełni możliwe. Prywatnie ojciec dwójki niezwykle absorbujących dzieci oraz amator aktywnego wypoczynku w każdej formie.

Tomasz Klonowski
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl