Help - Hero Odczarowujemy świat usług prawnych

Wojciech Dąbkowski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczony praktyk i trener sprzedaży oraz coach. Od 18 lat związany z branżą finansów osobistych. Doświadczenie zdobywał pracując u dwóch największych polskich pośredników finansowych Expander Advisors oraz Phinance S.A. Dzięki pracy na różnych szczeblach i stanowiskach, w tym również poza branżą finansową, wyróżnia się dużą świadomością biznesową oraz umiejętnościami pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. Dołączył do Help Hero ponieważ w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta oraz etykę zawodową.

Wojciech Dąbkowski
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl