Odczarowujemy świat usług prawnych

Szkody osobowe

Miałeś poważny wypadek, na skutek którego doznałeś poważnego uszczerbku na zdrowiu? Przez długi czas walczyłeś o to, aby wrócić do formy? A może komplikacje zdrowotne trwają do dzisiaj, a Ty nadal nie odzyskałeś pełni sił?

Wyższe odszkodowanie

to Twoja szansa na powrót do formy!

Dzięki HelpHero możesz uzyskać należne wsparcie, a także profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobowe!

Kwota odszkodowania, które otrzymałeś, nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Okazało się, że nie wystarczy ona na pokrycie wszystkich kosztów leczenia, na leki czy rehabilitację, a ubezpieczyciel uparcie odmawia wypłaty wyższego odszkodowania?

porównanie kancelarii w 1 miejscu
bezpłatna analiza sprawy
brak opłat wstępnych
wynagrodzenie tylko za wygraną sprawę
proces 100% online (tel, sms, mail)
negocjacje stawek
płacisz
tylko za efekt
dedykowany Ekspert
Pośrednictwa Finansowego
Kontakt z doradcą

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobowe

HelpHero to zespół fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w udzielaniu pomocy w walce o wyższe odszkodowanie za szkody osobowe – i nie tylko! 
Wysokość odszkodowania, oferowanego przez firmy ubezpieczeniowe, nie zawsze jest adekwatna do tego, jakie są realne potrzeby osoby poszkodowanej. Często zdarza się, że koszty leczenia przewyższają kwotę odszkodowania – a przecież nie po to ubezpieczamy swoje zdrowie i życie!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

Szkody osobowe

Decydując się na pomoc Help Hero możesz liczyć nie tylko na ekspercką poradę, ale też na pełne wsparcie na każdym etapie ubiegania się o odszkodowanie za szkody osobowe – oczywiście z uwzględnieniem Twojego stanu zdrowia. Skontaktuj się z nami w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najbardziej wygodny, a my jak najszybciej zajmiemy się Twoją sprawą!

Kontakt z doradcą

Opinie naszych klientów

Nie musisz wierzyć nam na słowo

Dagmara Śliwa
Polecam, początkowo byłam sceptyczna, ale dzięki działaniom Help Hero w ciągu miesiąca udało mi się odzyskać znaczną kwotę prowizji bankowej.
Karolina Kregiel
Profesjonalna pomoc ze strony Pana Łukasza, pomógł mi w łatwy i szybki sposób odzyskać część prowizji zalegająca w banku. Super kwota, super współpraca, polecam bardzo.
Katarzyna Starzomska
Szczerze polecam Help Hero. Szczególne podziękowania dla Pana Tomka, za cierpliwość, zaangażowanie, profesjonalizm, pomoc i bardzo miłą obslugę.
Ewa Szwenda
Gorąco polecam tę Firmę! To, co cechuje HelpHero to pełen profesjonalizm, wiedza, sumienność, rzetelność, błyskawiczny kontakt z klientem, gotowość w każdej chwili, a co najistotniejsze - skuteczność! Z całego serca dziękuję Panu Kacprowi, który zajął się moją sprawą. Dzięki Niemu odzyskałam niemałe pieniądze, a kontakt z Panem Kacprem był czystą przyjemnością 🙂 Na każdym etapie byłam informowana o postępach, wytłumaczono mi wszelkie niejasności i kruczki, a wszystko to w miłej, partnerskiej atmosferze. Jeśli szukają Państwo naprawdę skutecznej pomocy, to znajdziecie ją na 100% w HelpHero!
Angela Baran
Polecam firmę Help Hero. Dzięki Panu Kacprowi udało się odzyskać szybko i sprawnie fajna sumę. Zadowolenie 100%
Mirosław Galuba
Szybki kontakt i pomoc,pełny profesjonalizm,firma godna zaufania.Gorąco polecam.
Magdalena i Łukasz
Witam jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z podejścia do klienta polecam wszystkim bo naprawdę warto. Łukasz.
Irena Łukasiak
Polecam skuteczność, r życzliwość i troskę o klienta. Bardzo szybko, skutecznie i profesjonalnie załatwiłam zwrot prowizji, O który nie mogłam sama się doprosić od wielu miesięcy.
Beata Pękała
Polecam w 100%. Dzięki Help Hero i Panu Kacprowi szybko odzyskałam pieniądze od banków. Cieszę się że skorzystalam z pomocy tej firmy?
Joanna Ziomek
Cieszę się, że trafiłam do pana Kacpra:-)Pomógł mi odzyskać zwrot prowizji z wcześniejszej spłaty kredytów. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam masę czasu i nerwów. Zaufałam panu Kacprowi i bardzo dobrze na tym wyszłam . Polecam jako osobę, która wie co robi, jest kompetentna i cierpliwa. Wszystkim którzy się wachają serdecznie polecam firmę Help Hero, są skuteczni w 100% Joanna
Bogusława Pilch
Naprawdę super obsługa klienta, profesjonalne usługi, polecam wszystkim
Konrad Czuczwara
Świetny kontakt z Panem Łukaszem Białoruckim. Polecam w 100 %
Jacek Ogiński
Dzięki Help Hero dostałem niespodziewany zastrzyk gotówki. Za pośrednictwem Pana Daniela, 2 banki wypłaciły prowizje, z zaciągniętych i spłaconych przed czasem kredytów. Dobra i miła obsługa klienta. Polecam.
Barbara Sykutowska
Korzystam z usług Firmy Helphero. Jeżeli ma ktoś problemy w Banku, polecam pana Łukasza. Profesjonalnie, sprawnie i szybko działają. Polecam
Ilona Gaca
Bardzo serdecznie polecam! Mili, pomocni, profesjonalni i skuteczni! Jeszcze raz, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl