Data publikacji: 23.12.2020

Jak otrzymać zwrot prowizji w Citi Bank?

Spłata kredytu przed ustalonym w harmonogramie spłat terminem to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Jeśli Ty również masz taką możliwość i dysponujesz wystarczającymi środkami, możesz rozważyć taką możliwość. To świetny sposób na obniżenie całkowitego kredytu. A może już udało Ci się spłacić kredyt przed terminem, którego jakiś czas temu udzielił Ci Citi Bank? Sprawdź, jak uzyskać zwrot prowizji w Citi Banku! Możesz także skorzystać z profesjonalnej pomocy HelpHero!

Wcześniejsza spłata kredytu – to naprawdę się opłaca!

Kredyt gotówkowy to jedna z form finansowania, z której korzysta obecnie mnóstwo osób. To dobry sposób na sfinansowanie bieżących, nieco większych zakupów czy niespodziewanych wydatków. Niektóre z tych osób już na etapie podpisywania umowy kredytowej – a często nawet podczas poszukiwania najlepszej oferty kredytowej – planuje spłatę całości zobowiązania finansowego przed terminem. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

  • to dobry sposób na szybkie uporanie się ze zobowiązaniem finansowym, jakim jest kredyt lub pożyczka,
  • większe poczucie finansowego bezpieczeństwa, z uwagi na brak konieczności comiesięcznego spłacania rat,
  • możliwość uzyskania zwrotu prowizji, a tym samym obniżenie całkowitego kosztu kredytu.

Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na wcześniejszą spłatę kredytu. A w jaki sposób można uzyskać zwrot prowizji w Citi Banku lub innym banku?

Skontaktuj się żeby otrzymać bezpłatną analizę Twojej umowy kredytowej!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o zwrot prowizji?

Aby otrzymać zwrot prowizji bankowej w Citi Banku, należy spełnić kilka warunków. Oto one:

  • wartość kredytu nie może przekraczać 255 500 złotych,
  • w przypadku kredytów lub pożyczek w obcej walucie należy przeliczyć je na PLN, aby upewnić się, że wartość nie przekracza kwoty 255 500 złotych,
  • kredyt musi być przydzielony na osobę prywatną – nie może być udzielony na działalność gospodarczą, rolniczą lub na spółkę,
  • umowa kredytowa powinna zostać zawarta po 18 grudnia 2011 roku.

Spełniasz wszystkie powyższe warunki, a do tego spłaciłeś w całości kredyt w Citi Banku, pomimo że do końca okresu spłaty pozostało wiele czasu? Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ubiegał się o zwrot prowizji.

Jak otrzymać zwrot prowizji w Citi Bank?

To, w jaki sposób powinieneś ubiegać się o zwrot prowizji w Citi Bank, zależy od kilku elementów. Istotny jest termin, w którym wziąłeś kredyt, a także data, kiedy spłaciłeś ostatnią ratę.

Jeśli całkowitej spłaty kredytu dokonałeś po 11 września 2019 roku i zrobiłeś to przed terminem, ustalonym w harmonogramie spłat, otrzymasz zwrot prowizji w sposób automatyczny. Nie musisz składać żadnych dodatkowych wniosków. Bank, po wyliczeniu kwoty, jaka Ci się należy, przeleje ją na Twoje konto w ciągu 14 dni od momentu, kiedy spłacona zostanie ostatnia rata. Zwrot prowizji w Citi Bank zostanie przekazany na Twój rachunek płatniczy, prowadzony w Citi Handlowy lub na rachunek, z którego dokonałeś spłaty kredytu.

Jeśli zaistnieje sytuacja, w którym nie będzie możliwości zidentyfikowania rachunku do przekazania zwrotu prowizji, zostaniesz o tym poinformowany przez wiadomość SMS na Twój numer telefonu, który wskazany został w banku. Otrzymasz także specjalną wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Wystarczy, że przekażesz bankowi numer rachunku, na który ma zostać dokonany zwrot prowizji, a pieniądze niebawem wpłyną na wskazane przez Ciebie konto.

Jak w takiej sytuacji skontaktować się z bankiem? Do wyboru masz trzy możliwości, dzięki którym przekażesz numer rachunku, na który ma zostać przelany zwrot prowizji bankowej:

  • Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Wybierz opcję Kontakt, a następnie kliknij Napisz wiadomość. Wybierz temat Dyspozycje, z listy wybierz opcję Produkty kredytowe –> Przeksięgowanie nadpłaty. Następnie napisz krótką wiadomość, w której podasz numer rachunku, na który ma zostać dokonany zwrot prowizji,
  • Zadzwoń pod numer +48 692 2484, gdzie – po dokonaniu weryfikacji tożsamości – odbierzemy dyspozycje na temat numeru rachunku,
  • Wydrukuj i wypełnij formularz, który znajdziesz na stronie internetowej, a następnie prześlij go na adres:

Citi Handlowy

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zespół Obsługi Produktów Kredytowych

ul. Pstrowskiego 16

10-602 Olsztyn.

Niestety, odzyskanie zwrotu prowizji w bankach nie zawsze jest takie proste, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wielu klientów banku musiało toczyć długie walki o to, aby odzyskać należną im część prowizji. Jeśli Ty chcesz tego uniknąć, skorzystanie ze wsparcie profesjonalistów będzie najlepszym rozwiązaniem.

Skontaktuj się żeby otrzymać bezpłatną analizę Twojej umowy kredytowej!

HelpHero – uzyskaj zwrot prowizji w Citi Bank bez długiego oczekiwania

HelpHero to Ekspert Pośrednictwa Prawnego, który pomaga w ubieganiu się o zwrot prowizji od banków. Nie wiesz, w jaki sposób możesz ubiegać się o zwrot prowizji w Citi Bank? A może procedura nie jest dla Ciebie wystarczająco przejrzysta albo dokonałeś spłaty kredytu przez 11 września 2019 roku? W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z pomocy HelpHero!

Jak to zrobić? Wyślij wniosek na stronie helphero.pl, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób. Następnie bezpłatnie przeanalizują oni Twoją sytuację i zapoznają się z umową kredytową, a także sprawdzą, na jaki zwrot prowizji w Citi Banku możesz liczyć. Co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez całą procedurę, tak aby pieniądze jak najszybciej pojawiły się na Twoim koncie – bez zbędnych formalności i długotrwałego oczekiwania!

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl