Data publikacji: 20.07.2023

Jak uzyskać zwrot prowizji w Super Grosz? Obniż cenę pożyczki po wcześniejszej spłacie!

Super Grosz to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce. Serwis umożliwia uzyskanie szybkiej gotówki do 15 000 zł w zaledwie kilka minut. Dodatkowo wszystko można zrealizować online. Warto wiedzieć, że wcześniejsza spłata pożyczki oznacza same korzyści. Każdy pożyczkobiorca może skorzystać z opcji zwrotu prowizji. Im szybsza spłata, tym większy przelew otrzymasz. Sprawdź, jak zaoszczędzić za pomocą zwrotu prowizji w Super Grosz!

Największe zalety przedwczesnej spłaty należności w Super Grosz – dlaczego warto?

Spłata wszystkich należności związanych z pożyczką ma wiele plusów. Brak comiesięcznego zobowiązania to przede wszystkim pewien komfort. Nie trzeba pamiętać, by ciągle spłacać kolejne raty. Można dzięki temu między innymi lepiej rozporządzać budżetem domowym. Samej gotówki będzie cały czas więcej. Jeśli tylko spłata pożyczki w Super Grosz jest możliwa przed terminem określonym w umowie, warto to zrobić. Pod wieloma względami będzie to po prostu najlepsze rozwiązanie.

Warto również wiedzieć, że po wcześniejszej spłacie można skorzystać z opcji zwrotu prowizji. Każdy pożyczkodawca oferuje taką opcję, ponieważ jest to regulowane prawnie. Zwrot prowizji oznacza oddanie opłat, jakie pożyczkobiorca płaci za cały okres finansowania. Im szybciej pożyczka zostanie spłacona, tym wyższą kwotę można uzyskać. Należy jedynie pamiętać, by spełniać kilka dodatkowych warunków i wysłać specjalny wniosek do Super Grosz.

Jakie warunki musi spełniać pożyczkobiorca, by uzyskać zwrot prowizji w Super Grosz?

Należy pamiętać tylko o kilku kwestiach. Najważniejsze pozostaje oczywiście spłacenie pożyczki przed terminem określonym w umowie. Super Grosz nie ma skomplikowanych wymagań, jeśli chodzi o zwrot prowizji. W każdej firmie pożyczkowej czy też banku są one identyczne. Trzeba dodatkowo pamiętać, że zwrot prowizji mogą uzyskać wyłącznie osoby fizyczne – nie jest to dostępne dla firm czy działalności lub spółek. Jakie warunki należy spełniać w Super Grosz?

  • Kwota pożyczki musi być mniejsza, niż 255 500 zł – Super Grosz oferuje pożyczki tylko do 15 000 zł, więc nie będzie to problemem
  • Umowa pożyczkowa musi zostać podpisana przed 18 grudnia 2011 roku
  • Trzeba wysłać odpowiednio przygotowany wniosek do Super Grosz pocztą

Warunki nie są trudne do spełnienia. To wystarczy, by decyzja o przyznaniu zwrotu prowizji była pozytywna. Kwota będzie wyliczona na podstawie tego, jak szybko zostały spłacone należności.

Jak przygotować wniosek podczas ubiegania się o zwrot prowizji w Super Grosz?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz ubiegać się o zwrot prowizji w Super Grosz. Trzeba przygotować specjalny wniosek i wysłać go na adres firmy. Należy w nim zawrzeć podstawowe informacje:

  • Dane osobowe pożyczkobiorcy, czyli imię, nazwisko i adres
  • Numer umowy pożyczkowej
  • Żądanie zwrotu prowizji
  • Data spłaty ostatniej raty zobowiązania finansowego
  • Podstawy prawne, czyli art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim i wyrok TSUE C-383/18
  • Dane konta bankowego do wypłaty zwrotu

Przygotowanie wniosku nie jest trudne. W internecie można znaleźć nawet gotowe szablony. Warto wiedzieć, że pożyczkodawca ma obowiązek rozpatrzyć taki wniosek i na niego odpowiedzieć. Można spodziewać się decyzji w około 30 dni.

HelpHero – pomoc w ubieganiu się o zwrot prowizji od dowolnej firmy pożyczkowej lub banku

HelpHero jest Ekspertem Pośrednictwa Prawnego z ogromnym doświadczeniem w branży finansowej. Uzyskasz tu pomoc w różnych kwestiach – także podczas ubiegania się o zwrot prowizji. Z HelpHero szanse na pozytywną decyzję wzrastają znacznie. Pomoc może okazać się przydatna, jeżeli nie wiesz, jak przygotować wniosek czy też chcesz mieć pewność, że otrzymasz zwrot prowizji. HelpHero będzie idealnym rozwiązaniem także, gdy pojawią się problemy po przyznaniu gotówki. Kwota może być na przykład zbyt niska – pośrednik załatwi wszystkie, potrzebne formalności, by problem został jak najszybciej rozwiązany.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt z doradcą
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij
HelpHero sp z o.o. nie jest kancelarią prawną i nie świadczy usług prawnych w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, ustawy z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze.
Firma świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa ogólnego dla Klientów indywidualnych we współpracy z kancelariami prawnymi, prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami i innymi osobami świadczącymi usługi prawne.
Handcrafted by lpcreation.pl